Acronis získal investici od Goldman Sachs

Nový kapitál ve výši bezmála 150 milionů dolarů umožní Acronisu realizovat nové akvizice, rozšířit vývojářský tým a urychlit růst na americkém trhu.

Acronis získal investici od Goldman SachsSpolečnost Acronis oznámila, že získala investici ve výši 147 milionů dolarů od skupiny investorů vedené společností Goldman Sachs. Kapitálová transakce firmě umožní rozšířit své vývojářské týmy, vybudovat nová datacentra a pustit se do akvizic.

Investice od Goldman Sachs je pro nás významným impulsem,“ řekl Sergej Beloussov, zakladatel a CEO společnosti Acronis. „V roce 2018 Acronis dosáhl 20% růstu a v roce 2019 se růst zvýší na více než 30 % díky expanzi řešení Acronis Cyber Cloud.“

Nedávno jsme navíc uvedli Acronis Cyber Platform, jež umožňuje třetím stranám přizpůsobovat, rozšiřovat a integrovat naše řešení. Investice Goldman Sachs nám umožní urychlit produktový vývoj díky novým akvizicím a posílení dalších zdrojů.“

Acronis v současnosti zaměstnává 1 400 pracovníků v 18 zemích, jeho řešení využívá přes 5 milionů spotřebitelů a 500 000 firem. Produkty kybernetické ochrany Acronis jsou dostupné ve 150 zemích a více než 30 jazycích.

Zdroj: Acronis
Úvodní foto: andranik123 @ fotolia.com

Komentáře