Acronis získal investici 250 milionů dolarů od CVC Capital, chce dále rozvíjet partnerskou síť

Investice podle Acronisu podpoří růst společnosti, rozšíření portfolia produktů kybernetické ochrany a kvalitnější služby poskytovatelů služeb. Hodnota firmy se tímto zvýšila na více než 2,5 miliardy dolarů.

Acronis získal investici 250 milionů dolarů od CVC Capital, chce dále rozvíjet partnerskou síťSpolečnost Acronis oznámila, že získala investici ve výši 250 milionů dolarů od CVC Capital Partners a dalších investorů. Acronis tyto prostředky využije k dalšímu rozšíření svého uceleného portfolia produktů kybernetické ochrany.

Významná část investic bude podle společnosti určena k rozšíření partnerské sítě, zejména v oblasti poskytování řízených služeb (MSP), a k podpoře partnerů s cílem splnit potřeby kybernetické bezpečnosti u jejich zákazníků.

S touto investicí dokážeme akcelerovat náš vývoj produktů a lépe podpořit naše partnery,“ řekl Sergej Beloussov, zakladatel a CEO společnosti Acronis. „Našim cílem je vytvořit nejlepší technologii na trhu, pomoci našim partnerům v jejich růstu, a přitom zajistit tu nejlepší ochranu jejich zákazníků.“

Orientace Acronisu na rozvoj partnerské sítě je podle něj důležitá pro naplnění strategie rychlého růstu samotné firmy. Investice zvýšila hodnotu celé společnosti na více než 2,5 miliardy dolarů.

V CVC máme dlouhodobé zkušenosti s partnerstvím s úspěšnými podnikateli i se segmentem kybernetické bezpečnosti a těšíme se na spolupráci se Sergejem Beloussovem a týmem Acronis v dalším rozvoji společnosti,“ dodal Leif Lindbäck, senior managing director v CVC Capital Partners.

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: andranik123 @ fotolia.com

Komentáře