Acronis spustil v Praze nové cloudové datacentrum

Nové datové centrum má českým zákazníkům zajistit rychlejší přístup, větší bezpečnost a lokální umístění dat. Jeho spuštění je součástí globální strategie výrobce poskytovat MSP partnerům zázemí lokálních datacenter.

Acronis spustil v Praze nové cloudové datacentrumSpolečnost Acronis oznámila spuštění nového Acronis Cloud Data Center v Praze, které má MSP partnerům umožnit dodávat služby s rychlejším přístupem, nepřetržitou dostupností a s umístěním dat na území České republiky.

Existence datového centra Acronis v České republice je pro naše zákazníky a partnery důležitou zprávou,“ komentuje Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems, která zastupuje Acronis v ČR, SR a jihovýchodní Evropě.

Lokální poskytovatelé MSP služeb nyní mohou zabezpečit data svých klientů při vědomí, že mají podporu velkého globálního dodavatele, který funguje v režimu 24x7x365. Zákazníci pak mají jistotu, že jsou jejich data uložena v ČR a splňují všechna současná i budoucí nařízení.“

Pražské datacentrum je jednou ze 111 lokalit, které Acronis plánuje spustit po celém světě. Tato globální síť již zahrnuje centra v USA, Velké Británii, Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Francii, Německu, Španělsku, Izraeli, Japonsku, Austrálii a dalších zemích.

Rozšíření sítě datacenter bylo ohlášeno vloni na konferenci Acronis Global Cyber Summit 2020 s cílem zajistit plnou dostupnost řešení Acronis a umožnit MSP partnerům plnit neustále se vyvíjející požadavky na výkonnost, bezpečnost a shodu s předpisy.

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: Acronis

Komentáře