Acronis Roadshow 2017 představí podniková řešení s ochranou proti ransomwaru

Trojice podzimních setkání představí parterům a zákazníkům společnosti Acronis nejnovější verze podnikových řešení v čele s vlajkovým Acronis Backup 12.5. Konference se budou konat v Ostravě, Bratislavě a Praze.

Acronis Roadshow 2017 představí podniková řešení s ochranou proti ransomwaruSpolečnost Acronis přichystala sérii tří uživatelských konferencí Acronis Roadshow 2017, na kterých svým českým a slovenským zákazníkům a partnerům představí nejnovější verze řešení pro ochranu a zálohování dat.

Uživatelé a poskytovatelé řešení Acronis získají detailní informace o nejnovějších verzích řešení Acronis, včetně nedávno ohlášeného zásadního přelomového produktu Acronis Backup 12.5 nebo nejnovější verze Acronis Access Advanced.

Českým a slovenským zákazníkům mimo jiné představíme globálně nejrychlejší zálohovací řešení s flexibilní volbou úložiště, které navíc poskytuje spolehlivou ochranu dat proti největší současnému hrozbě, a to ransomwaru,“ uvedl ředitel lokálního zastoupení Zdeněk Bínek.

Své partnery a zákazníky Acronis nejprve přivítá 12. 10. v ostravském hotelu Harmony Club, druhá zastávka se bude konat 19. 10. v bratislavském hotelu Loft a závěr roadshow proběhne 26. 10. v pražském hotelu Clarion Congress.

Zdroj: Acronis
Úvodní foto: Acronis

Komentáře