Acronis posiluje podnikovou kybernetickou ochranu, kupuje DeviceLock

Řešení poskytovatele ochrany koncových zařízení před únikem dat bude integrované do platformy Acronis Cyber Platform. Nové služby budou podle Acronisu dostupné i prostřednictvím portálu Acronis Cyber Cloud.

Acronis posiluje podnikovou kybernetickou ochranu, kupuje DeviceLockSpolečnost Acronis oznámila akvizici firmy DeviceLock, poskytovatele softwaru pro prevenci úniku dat z koncových zařízení pro podniky a veřejné organizace. Dle uzavřené dohody se DeviceLock stane 100% vlastněnou pobočkou Acronisu.

Řešení DeviceLocku podle společnosti globálně využívají firmy a organizace ze všech odvětví včetně bankovnictví, finančnictví, zdravotnictví, farmaceutickém průmyslu, veřejném sektoru a obraně, výrobě a retailu.

Software DeviceLock DLP zastavuje únik dat již na úrovni interních zařízení. Od akvizice nových funkčností si Acronis slibuje rozšířit své portfolio řešení a služeb kybernetické ochrany k použití ve všech organizacích.

Acronis integruje technologii DeviceLock do platformy Acronis Cyber Platform, přičemž nové služby budou dostupné prostřednictvím portálu Acronis Cyber Cloud. Současně bude Acronis pokračovat na vývoji nových verzí řešení DeviceLock DLP a poskytovat plnou technickou podporu.

Plánujeme jak interní vývoj nových řešení, tak další akvizice k rozšíření našeho existujícího portfolia,“ potvrdil Sergej Beloussov, zakladatel a CEO společnosti Acronis. Firma navíc získá přístup ke komunitě 50 000 partnerů DeviceLocku.

Spojením se společností Acronis budeme moci akcelerovat vývoj našich produktů, rozšiřovat prodejní kanály a inovovat existující technologii ke splnění zákaznických požadavků,“ dodal Ashot Oganesyan, zakladatel a technický ředitel firmy DeviceLock.

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře