Acronis oznámil strategické partnerství s Microsoftem v oblasti cloudových úložišť

Společnosti Acronis a Microsoft oznámily nové strategické partnerství, jehož cílem má být hlubší integrace produktů Acronis pro ochranu dat s cloudovými službami Microsoft Azure.

Acronis oznámil strategické partnerství s Microsoftem v oblasti cloudových úložišťSpolečnost Acronis oznámila uzavření nového strategického partnerství se společností Microsoft. Cílem této spolupráce má být hlubší integrace produktů Acronis s cloudovou platformou Microsoft Azure a rozšíření nabídky cílových úložišť pro zálohovaná data. 

Nové partnerství má zákazníkům a poskytovatelům služeb usnadnit ukládání dat v cloudu Azure. Ten bude odteď ve všech budoucích verzích produktů Acronis k dispozici jako jedno z možných cílových  úložišť společně s Acronis Cloud a dalšími.

Partneři a zákazníci Acronisu mohli využívat úložiště Azure i doposud, avšak pouze prostřednictvím manuální instalace a konfigurace Acronis Backup Gateway. Díky novému partnerství  bude integrace Azure nativní.

Acronis dodává, že partnerství s Microsoftem je součástí jeho širší strategie, která je zacílená na podporu všech platforem a poskytování služeb bez ohledu na to, zda jsou zákazníkova data uložena v lokálním, cloudovém nebo hybridním prostředí..

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: Myr Communication

Komentáře