Acronis oznámil strategické cloudové partnerství s Googlem

Řešení společnosti Acronis budou v rámci partnerství integrována do Google Cloud Platform. Zákazníkům to má přinést rozšířený výběr cloudových regionů a lokalizace dat, stejně jako vyšší rychlost uploadu.

Acronis oznámil strategické cloudové partnerství s GooglemSpolečnost Acronis oznámila uzavření nového strategického partnerství s Google Cloud. Díky této spolupráci má dojít k vylepšení zálohovacích řešení Acronis prostřednictvím jejich integrace s platformou Google Cloud Platform.

Partnerství má významně zvýšit počet cloudových regionů, kam mohou partneři a zákazníci Acronis ukládat svá data. Zároveň má uživatelům přinést vyšší rychlost uploadování do cloudu a možnost lokalizovat svá data do úložišť ve více zemích.

Google Cloud Platform bude integrována do budoucích verzí řešení Acronis pro zálohování, obnovy po havárii, a sdílení a přístupu k souborům. Inovace umožní partnerům Acronis rozšířit svou nabídku o služby pro miliony uživatelů platformy.

Součástí integrace bude rozšíření podpory pro úložiště Google Cloud, nabídka nasazení modelu Google Cloud pro management server Acronis Backup a možnost využít Google Cloud Platform pro disaster recovery.

Acronis uvádí, že nové partnerství s Google Cloud je logickým krokem v úsilí společnosti poskytovat partnerům a zákazníkům nejkomplexnější ochranu dat, ruku v ruce s nejpružnější možnou volbu správy dat.

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: Altron

Komentáře