Acronis ocenil nejlepší partnery roku 2017

Každoroční setkání partnerů společnosti Acronis se stalo příležitostí k udělení ocenění za rok 2017 a uspořádání tradiční ankety o současných trendech na poli ochrany dat a nejčastějších potížích koncových zákazníků.

Acronis ocenil nejlepší partnery roku 2017Společnost Acronis na svém každoročním setkání ocenila nejlepší partnery roku 2017 a pochlubila se obchodními výsledky. V loňském roce dosáhl Acronis na českém a slovenském trhu 15% růstu v segmentu podnikových řešení a více než 80% růstu v segmentu služeb.

Ocenění Partner roku 2017 si ze setkání odnesli zástupci společnosti TEXI Dačice, cenu Service Provider roku 2017 získala firma ACMT a zvláštní cenu Best Friend roku 2017 za příkladný přístup k zákazníkům získal Ing. Jaroslav Holeček.

Acronis již tradičně využil setkání k uspořádání ankety mezi prodejci. Ta kromě jiného ukázala, že 84 % partnerů se již u svých zákazníků setkalo s ransomwarem a pouze 17 % zákazníků je připraveno na zavedení požadavků GDPR.

Naši partneři se stále častěji u svých zákazníků setkávají s ransomwarem, a proto jsme přesvědčeni, že anti-ransomwarová ochrana společně s požadavky GDPR budou letos hlavními tématy v oblasti ochrany dat,“ uvedl Zdeněk Bínek z lokálního zastoupení výrobce.

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: Acronis

Komentáře