Acronis ocenil nejlepší partnery roku 2015, tržby společnosti vyrostly o 44 %

Společnost využila tradiční partnerské setkání ve Velkých Bílovicích k udělení ocenění pro nejlepší partnery loňského roku. Zároveň představila výsledky ankety mezi lokálními partnery, podle níž bude rok 2016 ve znamení cloudového zálohování a poptávce po ochraně firemních dat na BYOD zařízeních.

Acronis ocenil nejlepší partnery roku 2015, tržby společnosti vyrostly o 44 %Společnost Acronis ocenila na svém každoročním setkání ve Velkých Bílovicích své nejlepší partnery, díky nimž společnost dosáhla v loňském roce na českém a slovenském růstu prodejů o 44 %. Partnerem roku se stala společnost AutoCont, mezi dalšími oceněnými byly firmy Net & Web Services, Economia, RackScale nebo ABB.

Našim partnerům patří hlavní dík za to, že rok 2015 byl pro nás tak úspěšný. Je proto závazkem i do letošního roku, kdy připravujeme řadu inovací a produktů, které umožní našim prodejcům poskytovat produkty a služby přesně podle potřeb jejich zákazníků,“ uvedl Zdeněk Bínek, šéf prodeje řešení Acronis na českém a slovenském trhu

Partneři čekají růst zájmu o cloudové zálohování

Acronis zároveň představil výsledky ankety, kterou uspořádal mezi svými lokálními partnery, jichž se ptal na očekávání spojená s rokem 2016. Výsledky ukázaly, že čeští a slovenští partneři Acronisu očekávají především rozvoj zálohování do cloudu a posilování ochrany podnikových sítí před hrozbami ze strany BYOD zařízení a bezpečného přístupu k podnikovým datům.

Partneři uvedli, že ačkoliv velká většina zákazníků stále preferuje zálohování do lokálního úložiště, polovina z nich by v případě srovnatelné ceny zvážilo přechod na cloudové zálohování. Hlavním důvodem pořízení zálohovacího řešení je pro drtivou většinu firem již prodělaná zkušenost se ztrátou dat.

V případě užívání soukromých zařízení pro pracovní účely (BYOD) se podniky nejvíce obávají krádeže či úniku dat a až poté nákazy malwarem. V oblasti mobilní bezpečnosti je proto největší zájem o řešení sdílení a přístupu k datům, zálohování a řešení správy mobilních zařízení (MDM), nejméně pak o mobilní antiviry.

Kompletní seznam oceněných partnerů Acronis za rok 2015:

  • Partner roku 2015 – AutoCont; na dalších místech se umístily firmy Notes CS a Elso Philips Service

  • Maintenance partner roku 2015 – Net & Web Services

  • SOHO partner roku 2015 – Economia

  • MSP Partner roku 2015 – Rackscale

  • Nejaktivnější partner roku 2015 - ABB

Zdroj: Acronis
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře