Acronis ocenil nejlepší lokální prodejce za loňský rok, Zlatým partnerem je Flextron

Společnost na parterském setkání prozradila, že trend přechodu na model služeb IT bezpečnosti je čím dál zřetelnější. Jeho hlavním motorem jsou přitom obavy zákazníků z kybernetických útoků.

Acronis ocenil nejlepší lokální prodejce za loňský rok, Zlatým partnerem je FlextronSpolečnost Acronis ocenila na svém každoročním setkání své nejlepší lokální partnery za rok 2020. Na akci zároveň upřesnila, že vloni dosáhla nejsilnějšího růstu v segmentu cloudových služeb kybernetické ochrany.

Ocenění za nejlepší projekt v ČR si odnesla společnost Laconex, Zlatým partnerem Acronisu v oblasti služeb se stal Flextron electronic a uznání pro nejrychleji rostoucího poskytovatele služeb získala společnost SP-IT Limited.

Acronis dodává, že masivní přechod do SaaS služeb je patrný zejména pro oblast zálohování, když dvě třetiny (65 %) partnerů v rámci průzkumu uvedlo, že jejich koncoví zákazníci ze všech segmentů kyberochrany nejvíce volí právě zálohování jako službu.

Chtěl bych poděkovat českým a slovenským partnerům za jejich skvělé výsledky v roce 2020, zejména pak v oblasti cloudových služeb, což se odráží i na skladbě oceněných,“ uvedl Aleš Hok, obchodní ředitel společnosti Zebra Systems, distributora řešení Acronis v ČR a na Slovensku.

Zvyšující se frekvence a závažnost kybernetických útoků, se kterými se stále častěji setkáváme i u lokálních organizací, narušují jejich obchodní kontinuitu motivují je ke spolupráci s poskytovateli služeb s vyšší garancí zabezpečení,” doplnil.

Zdroj: Acronis 

Úvodní foto: Acronis

Komentáře