Acronis obnovuje partnerský program, cílí na poskytovatele cloudové bezpečnosti

Součástí programu Cyber Fit jsou vylepšené marketingové, technické a prodejní nástroje včetně online školení a finančních pobídek pro partnery, kteří se potýkají s koronavirovou krizí.

Acronis obnovuje partnerský program, cílí na poskytovatele cloudové bezpečnostiSpolečnost Acronis oznámila spuštění nového programu s názvem Cyber Fit. Na základě zpětné vazby od partnerů nabídne nové rabaty, finanční pobídky a fondy pro rozvoj trhu, nebudou chybět ani nástroje automatizaci marketingu.

Partneři úrovně Platinum by se zároveň měli dočkat lepší marketingové a technické podpory a dalších vzdělávacích programů. V rámci finančních pobídek zase Acronis nabídne pomoc partnerům, kteří mají kvůli pandemii problémy s cashflow.

Výrobce rovněž zdvojnásobil technickou podporu, aby partnerům pomohl vypořádat se se zvýšeným náporem. Navíc poskytne online školení s ukázkami v přímém přenosu, která budou později dostupná ze záznamu.

Zvyšováním našich prodejních, marketingových a technických podpůrných nástrojů a školení ještě více usnadňujeme partnerům péči o zákazníky prostřednictvím špičkových řešení kyberochrany společnosti Acronis,“ uvedl channel chief Acronisu Alex Ruslyakov.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře