Acronis kupuje 5nine, její řešení začlení do Acronis Cyber Platform

5nine se po dokončení transakce stane dceřinou společností Acronisu. Její cloudová řešení budou přístupná rovněž prostřednictvím portálu Acronis Cyber Cloud Solutions.

Acronis kupuje 5nine, její řešení začlení do Acronis Cyber PlatformSpolečnost Acronis včera oznámila akvizici 5nine, globálního poskytovatele cloudových a bezpečnostních řešení Microsoft Hyper-V a Azure. V rámci dohody se 5nine stane stoprocentní dceřinou společnosti Acronisu.

5nine nabízí komplexní cloudová řešení pro Hyper-V a vícevrstvé bezpečnostní řešení bez agentů pro Hyper-V i Azure. Software firmy je navržený tak, aby klientům snižoval náklady, zvyšoval produktivitu a zmírňoval bezpečnostní rizika.

Acronis uvedl, že v nejbližší době začlení technologii společnosti 5nine do své platformy Acronis Cyber Platform a zpřístupní nové služby prostřednictvím portálu Acronis Cyber Cloud Solutions.

Snadnější migrace pracovních zátěží

Řešení společnosti 5nine umožní poskytovatelům spravovaných služeb (MSP) a IT organizacím zjednodušit orchestraci cloudových služeb, vytvářet nové obchodní příležitosti a monitorovat potřeby zákazníků.

Acronis spolu s nově získanou společností nabídne zákazníkům a partnerům snadnější migraci pracovních zátěží z jejich fyzické nebo virtuální infrastruktury na Acronis Cyber Infrastructure, Microsoft Azure nebo obojí.

Spojením s Acronisem dokážeme urychlit inovace produktů, rozšířit distribuční kanál a využít naši stávající technologií k uspokojení požadavků zákazníků,“ okomentovala transakci šéfka 5nine Karen Armorová.

Díky kombinovanému řešení budou organizace moci migrovat všechny nebo vybrané pracovní zátěže do cloudu a poté spravovat virtuální stroje na místě i v cloudu pomocí jediného rozhraní,“ dodal šéf Acronisu Serguei Beloussov.

Zdroj: Acronis
Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře