Acomware se pyšní 78% růstem obratu v roce 2016, letos se zaměří na pomoc s expanzí

Konzultační firma Acomware má za sebou velmi úspěšný rok a letos chce na tyto výsledky navázat rozšířením své specializace. Svým klientům z řad e-shopů chce pomoci s expanzí na zahraniční trhy. Za tímto účelem spojila síly s APEK a českou pobočkou Googlu.

Acomware se pyšní 78% růstem obratu v roce 2016, letos se zaměří na pomoc s expanzíKonzultační společnost Acomware hlásí výrazný hospodářský úspěch za rok 2016. Firmě se podařilo zvýšit obrat na 145,3 milionu korun, což představuje 78% nárůst ve srovnání s rokem 2015. Takový výsledek podle CEO Jana Penkaly nečekalo ani samotné vedení společnosti.

V letošním roce chce Acomware navázat na rekordní růst a plánuje zvýšit své příjmy o dalších 30 %. Kromě vylepšení svých klíčových služeb, které zahrnují e-mailový a výkonnostní marketing, chce společnost dále rozšiřovat svoji specializaci.

Konkrétně se chce zaměřovat na aktivity v oblasti digitálních médií nebo služeb, které pomáhají tuzemským e-shopům se vstupem na zahraniční trhy. Acomware pro tyto účely spustil novou vzdělávací akademii ve spolupráci s Asociací pro elektronickou komerci a českou pobočkou Googlu .

Firma dále plánuje pokračovat v pořádání akcí včetně diskusního cyklu Eshopista nebo konference Emailing 2020. Konzultační tým Acomware aktuálně tvoří více než 70 specialistů na e-commerce, kteří pomáhají více než 400 zákazníků z řad e-shopů, retailových i výrobních firem.

Zdroj: Acomware
Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře