Accenture reaguje na poptávku po digitálních službách, kupuje společnost umlaut

Tento krok by měl společnosti Accenture pomoci uspokojovat zvýšenou poptávku po digitálních službách pro přední společnosti z celého světa.

Accenture reaguje na poptávku po digitálních službách, kupuje společnost umlautSpolečnost Accenture se dohodla na koupi konzultační firmy umlaut se sídlem v Německu. Tento krok podle firmy rozšiřuje její schopnosti využívat digitální technologie, cloud, umělou inteligenci a 5G, stejně jako udržitelné přístupy.

Akvizicí společnosti umlaut získává Accenture 4 200 expertů na digitální technologie, jako je cloud, AI nebo 5G. Ti rozšíří její schopnosti v rámci služeb Industry X v řadě průmyslových odvětví, včetně automobilového, leteckého a obranného průmyslu, telekomunikací, energetiky a veřejných služeb.

Covid-19 akceleroval potřebu firem transformovat klíčové operace a vysoce specializované inženýrské služby společnosti umlaut nyní zvýší naši schopnost uspokojit rostoucí poptávku a podpořit naše klienty v inovacích,“ říká Julie Sweetová, generální ředitelka společnosti Accenture.

Pavel Vrba, Industry X Lead pro Českou republiku, doplňuje, že díky novým posilám do českého týmu Industry X a úzké spolupráci s evropskými inovačními centry Industry X si i zákaznící v České republice, a potažmo ve střední a východní Evropě, mohou dopřát profesionální služby a řešení pro průmyslovou digitalizaci.

Zdroj: Accenture

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře