Accenture posiluje v oblasti kyberbezpečnosti, kupuje Context Information Security

Poradenská firma Context Information Security se zaměřuje na průzkum zranitelností a reakce na incidenty. Accenture tak po nedávné akvizici kyberbezpečnostní divize Symanteku pokračuje ve své strategii posilovat v této oblasti.

Accenture posiluje v oblasti kyberbezpečnosti, kupuje Context Information SecuritySpolečnost Accenture oznámila akvizici globální poradenské služby Context Information Security. Koupí společnosti se sídlem v Londýně a pobočkami v Sydney a Melbourne tak posiluje svoji nabídku kybernetického zabezpečení.

Context Information Strategy se specializuje zejména na průzkum zranitelností a reakce na bezpečnostní incidenty. Mezi klienty společnosti patří například organizace státní správy a firmy poskytující finanční služby.

Akvizicí Contextu získáme novou pobočku talentovaných expertů, kteří budou pomáhat našim klientům rozvíjet podnikání s ohledem na bezpečnost a kybernetickou odolnost,“ uvedl vedoucí bezpečnostní divize Accenture Kelly Bissell.

Společnost Accenture v nedávné době rovněž převzala divizi kyberbezpečnostních služeb Symanteku, jež za neupřesněnou částku koupila od Broadcomu. V únoru 2020 pak získala australskou konzultační firmu AlphaBeta Advisor, která se zaměřuje mimo jiné na analýzu dat.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře