Accenture a Google představily projekt Accenture Google Cloud Business Group

Nová iniciativa má podnikovým zákazníkům usnadnit digitální transformaci a pomoci jim se zaváděním cloudových služeb z portfolia Google Cloud. Pilotní provoz začne v oblasti Severní Ameriky a v Japonsku.

Accenture a Google představily projekt Accenture Google Cloud Business GroupSpolečnosti Accenture a Google oznámily spuštění projektu s názvem Accenture Google Cloud Business Group (AGBG). Jedná se o obchodní sdružení, které má firmám pomoci využívat technologie Google Cloud a usnadnit jim digitální transformací.

AGBG bude zpočátku klást důraz zejména na oblasti maloobchodu, spotřebního zboží a zdravotnictví v Severní Americe a Japonsku. Mezi jeho hlavní cíle bude patřit budování nové generace obchodních procesů s umělou inteligencí a strojovým učením.

Dalším výrazným cílem bude modernizace podnikové infrastruktury přenesením, zavedení cloudových řešení SAP v globálním měřítku, vytváření relevantních zákaznických zkušeností pomocí platformy Google Marketing nebo rozšiřování služby G Suite.

Iniciativa AGBG rozšiřuje dlouholeté partnerství mezi oběma společnostmi. Accenture se na cloudová řešení Googlu zaměřuje již dlouhodobě a v loňském roce od tohoto výrobce získalo ocenění Cloud Partner of the Year.

Společnosti Google Cloud a Accenture mají za sebou reálné výsledky v podobě úspěšných projektů. Zahájení fungování sdružení Accenture Google Cloud Business Group pomůže urychlit naše snahy,“ uvedl viceprezident Google Cloud Kevin Ichhpurani.

Zdroj: Accenture

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře