ABC Data získala do distribuce Plantronics

Plantronics uzavřel distribuční kontrakt pro consumer portfolio se společností ABC Data v České republice i na Slovensku.

ABC Data získala do distribuce PlantronicsABC Data získala distribuční kontrakt na mobilní a herní příslušenství v rámci consumer řady produktů Plantronics.

V nabídce distributora naleznete náhlavní soupravy pro kanceláře, sluchátkové headsety, mikrofony a handsfree. Aktuálně má ABC Data zalistováno 31 sluchátek (headsetů) a jednu handsfree sadu.

Společnost Plantronics byla založena v USA roku 1961 a etablovala se jako výrobce sluchátek, mikrofonů, headsetů a dalších zařízení pro zvukovou komunikaci. Ve svých počátcích vyráběla headsety pro piloty, řídící letového provozu a kosmonauty NASA..

Více informací o produktech vám může poskytnout produktový manažer značky Michal Winter. Kontakty na něj naleznou přihlášení uživatelé ChannelWorld.cz v profilu ABC Data.

Doposud jako autorizovaní distributoři Plantronics působily společnosti Westcon ConvergenceDiskus a Setra v ČR a Setraton na Slovensku.

Zdroj: ABC Data, Plantronics

Úvodní foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Komentáře