ABC Data získala 3D skenery Pixelio do výhradní distribuce

Společnost ABC Data, distributor IT a spotřební elektroniky, získala výhradní kontrakt na distribuci 3D skenerů Pixelio ve střední a východní Evropě.

ABC Data získala 3D skenery Pixelio do výhradní distribuceNovou regionální distribuční smlouvou následuje ABC Data současný trend rozvoje technologií 3D tisku. 3D skenery Pixelio podle distributora využijí mimo jiné fotografové, pracovníci muzeí, archeologové, konstruktéři, grafici, blogeři nebo specialisté na elektronický obchod.

Pixelio je zařízení, které dokáže proměnit smartphone ve 3D skener nebo 360° videokameru. Vytvořila jej polská společnost Smart3D a loni dosáhl úspěchu na crowdfundingové platformě Indiegogo, kde nasbíral přes 85 tisíc dolarů.

Nyní byla tato všestranná pomůcka uvedena do produktové nabídky společnosti ABC Data, která se stává výhradním distributorem zařízení Pixelio v osmi zemích regionu střední a východní Evropy včetně Česká republiky.

ABC Data se nesoustředí jen na prodej vybavení, ale připravuje také vzdělávací aktivity pro své partnery.

Produkty Pixelio představují důležité doplnění portfolia v nabídce společnosti ABC Data s. r. o.  Již k zalistovaným 3D tiskárnám, tak přibydou do naší nabídky i profesionální 3D scannery. Ukázku toho, jak takový 3D scanner pracuje, mohli naši partneři vidět i na květnové Show IT, kde byla právě výstavka 3D tisku byla oceněna našimi partnery jako nejatraktivnější. 

Očekáváme, že spolupráce se společností Pixelio dále posílí naši pozici distributora tiskových řešení nejvyšší kvality, konkrétně v oblasti 3D tisku,“ uvedl v oznámení Pavel Kocián, oblastní ředitel společnosti ABC Data v ČR.

Pixelio jako multifunkční zařízení najde uplatnění také mezi uživateli, kteří se nezabývají 3D tiskem, například při pořizování produktových fotografií nebo panoramatických snímků. Zařízení bude v nabídce ABC Data dostupné od poloviny srpna, uvádí distributor.

Zdroj: ABC Data, Pixelio
Úvodní foto: ABC Data, Pixelio

Komentáře