ABC Data se stala distributorem Navitelu ve střední a východní Evropě

ABC Data, distributor IT a spotřební elektroniky, podepsal distribuční smlouvu s evropským poskytovatelem elektronických map a automobilových navigačních řešení Navitel pro region střední a východní Evropy.

ABC Data se stala distributorem Navitelu ve střední a východní EvropěDistribuční kontrakt na značku Navitel přinese do portfolia společnosti ABC Data v České republice a na Slovensku automobilové navigace, videorekordéry a vouchery s aktivačními kódy pro evropské mapy.

Distribuční kontrakt pro střední a východní Evropu se společností Navitel je pro nás mimořádně důležitý. Naším strategickým cílem pro období 20162018 je postupné posilování naší pozice na všech zahraničních trzích, kde přímo působíme, včetně  České republiky a Slovenska.

To z naší strany vyžaduje sérii kroků; mimo jiné vytvoření nákupních a prodejních týmů a týmů logistiky, technologií a financí v celém regionu. Z toho profitují jak dodavatelé, tak prodejci,“ uvedl v oznámení Pavel Kocián, generální ředitel společnosti ABC Data v ČR.

Navigačním řešení Navitel jsou přizpůsobená pro většinu operačních systémů, jako jsou Android, iOS, BlackBerry, Windows, Symbian nebo Bada.

Lokalizace elektronických map je dostupná do všech jazyků a zemí, kde společnost ABC Data produkty distribuuje.

Společnost ABC Data působí přímo na osmi trzích: vedle domovského Polska je to Česká republika, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Rumunsko a Slovensko.

ABC data uvádí, že v současnosti ve střední a východní Evropě spolupracuje s více než 13 000 prodejci.

Zdroj: ABC Data

Úvodní foto: ABC Data, Navitel

Komentáře