ABC Data povýšila Ondřeje Radovnického na generálního ředitele

Společnost ABC Data má na českém a slovenském trhu od října nového ředitele a jednatele a ve souvislosti s tím jmenovala i nového obchodního ředitele.

ABC Data povýšila Ondřeje Radovnického na generálního řediteleNovým generálním ředitelem a jednatelem společnosti ABC Data v ČR a SR se od října 2016 stal Ondřej Radovnický. Ujímá se tak vedení po Pavlu Kociánovi, který řídil obchodní aktivity na obou trzích od léta roku 2015.

Doposud vedl Ondřej Radovnický jako obchodní ředitel jednotlivé obchodní týmy. Jeho původní pozice se ujímá Milan Krajči, který dříve vedl prodejní aktivity jako obchodní ředitel ABC Data na Slovensku.

V roce 2017 budeme plánovat realisticky a věnovat se komoditám, které u nás mají tradici – PC komponentům, networkingu a rozšíříme nabídku o herní příslušenství v divizi Gaming a o SDA produkty. Interně plánujeme nastavit nový efektivně fungující model propojení obchodního a nákupního oddělení,“ uvedl Radovnický v rozhovoru pro ChannelWorld.

Do ABC Data přišel před šesti lety. Předtím působil devět let jako sales manager a produktový manager ve firmě Mettler-Toledo zaměřené na laboratorní analytické přístroje a systémy.

Ondřej Radovnický vystudoval Fakultu životního prostředí na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Má tři děti a ve volném čase se věnuje badmintonu, tenisu, horské cyklistice a horolezectví.

Zdroj: ChannelWorld, ABC Data

Úvodní foto: ABC Data

Komentáře