3Dwiser je oficiálním distributorem 3D tiskáren Ultimaker pro ČR a SR

Společnost získala oficiální distribuci od počátku roku 2016. V reakci na to uvede na trh dvojici vylepšených tiskáren Ultimaker 2+ a Ultimaker 2 Extended+.

3Dwiser je oficiálním distributorem 3D tiskáren Ultimaker pro ČR a SRSpolečnost 3Dwiser, český prodejce technologií pro 3D tisk, se k 1. 1. 2016 stala oficiálním distributorem značky Ultimaker pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Svým zákazníkům 3Dwiser nabídne tiskárny i spotřební materiál této značky.

Již v loňském roce se nám podařilo přinést tiskárny Ultimaker na český trh – i proto, že zde oficiální distribuci uživatelé velmi postrádali,“ uvedl jednatel společnosti 3Dwiser Tomáš Soóky.

„Naši aktivitu i odborné zázemí ocenila i společnost Ultimaker, jejíž výrobky od letošního roku oficiálně distribuujeme hned ve třech středoevropských zemích včetně Česka, kde máme svou centrálu."

V návaznosti na získáním oficiální distribuce 3Dwiser uvede na trh dvojici vylepšených tiskáren Ultimaker 2+ Ultimaker 2 Extended+ (na fofografii). Obě tiskárny zapadají do open source strategie společnosti Ultimaker a přinášejí novinky v podobě výměnných trysek, výkonnějšího podavače nebo vylepšeného chlazení nanášeného materiálu.

Zdroj: 3Dwiser

Úvodní foto: Ultimaker

Komentáře