2N Telekomunikace na mezinárodním setkání v Praze odtajnila ambiciózní strategické cíle

Společnost se ve spolupráci s Axis Communications plánuje stát největším výrobcem interkomů na trzích EMEA a Severní a Jižní Ameriky. Cíle chce dosáhnout do roku 2025.

2N Telekomunikace na mezinárodním setkání v Praze odtajnila ambiciózní strategické cíleVe dnech 26. a 27. 9. 2019 se v sídle společnosti 2N Telekomunikace konalo mezinárodní setkání 2N Distributor Summit. Nový CEO společnosti Michal Kratochvíl zde několika desítkám distributorů oznámil ambiciózní strategické cíle.

Firma se chce ve spolupráci se společností Axis Communications stát do roku 2025 největším výrobcem interkomů na trzích EMEA a Severní a Jižní Ameriky. 2N se dále bude zaměřovat hlavně na produkty a řešení pro rezidenční a komerční budovy.

České sídlo, světový růst

Společnost 2N se sídlem v Česku je od roku 2016 součástí skupiny švédského výrobce IP kamer Axis Communications, má více než 330 zaměstnanců a její obrat v roce 2018 tvořil 43 milionů eur.

Cíl stát se největším západním výrobcem interkomů oznámený na distributorském setkání by znamenal udržet meziroční růst prodejů o 25 % a dosáhnout podílu 25 % na trzích v Severní a Jižní Americe a 17 % na EMEA trhu.

Naší ambicí je dodávat nejlepší IP interkom na světe, a to ve třech ohledech: nejlepší video, nejlepší zvuk a nejlepší kontrola přístupu,“ řekl CEO společnosti Michal Kratochvíl účastníkům 2N Distributor Summitu v úvodní čtvrteční prezentaci.

Kromě interkomů pro venkovní použití se 2N zaměří i na portfolio vnitřních odpovídacích jednotek, spolehlivou správu zařízení v cloudu a pokročilejší integraci svých řešení. Z nových technologií chce firma využívat 5G sítě i superodolné dotykové displeje.

Zdroj: 2N Telekomunikace

Úvodní foto: 2N Telekomunikace

Komentáře