2N Telekomunikace a AngelCam uzavřely strategické partnerství

Dveřní interkomy, IP kamery a další hardware z dílny společnosti 2N Telekomunikace bude nově nativně podporovat aplikaci Angelcam Connector, což má rozšířit jejich funkce a výrazně usnadnit reakci na bezpečnostní incidenty.

2N Telekomunikace a AngelCam uzavřely strategické partnerstvíSpolečnosti 2N Telekomunikace a Angelcam oznámily uzavření strategického partnerství, v jehož rámci propojí svá softwarová a hardwarová řešení. Interkomy a přístupové systémy od 2N tak budou mít nově integrovanou aplikaci Angelcam Connector. 

Zabudování tohoto softwaru umožní například spustit nahrávání videa do cloudu na základě událostí, například detekce pohybu nebo pokusu o neoprávněnou manipulaci. Zároveň se odešle upozornění uživateli či jeho bezpečnostní službě.

Technické řešení má rovněž zlepšit kontrolu záběrů z kamer a hledání konkrétní události. To má podle obou partnerů ještě jeden praktický dopad: minimalizuje se tok dat a sníží se zásadně délka a velikost ukládaného záznamu.

„Zákazníci mohli video z 2N zařízení dostat do Angelcamu i dříve, ale neobešli se bez pokročilých techických znalostí. Nyní je to na pár kliknutí, navíc integrace událostí zásadně rozšiřuje možnosti využití,” vysvětluje Petr Ocásek, zakladatel & CEO Angelcam.

„Propojením našich IP interkomů s aplikací Angelcamu se dále zvýší úroveň zabezpečení budov. Uživatelé získají větší přehled o dění u vstupu do budovy než kdykoliv před tím," dodává Tomáš Vystavěl, ředitel vývoje produktů 2N.

Zdroj: 2N, Angelcam

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře