100Mega získala exkluzivní distribuci portfolia produktů značky Vivax

V nabídce distributora se objevilo široké portfolio chorvatské značky, které zahrnuje televize, klimatizace, domácí spotřebiče, mobilní zařízení a audio sestavy. Kontrakt platí pro český i slovenský trh.

100Mega získala exkluzivní distribuci portfolia produktů značky VivaxSpolečnost 100Mega Distribution oznámila novinku ve svém portfoliu. Díky exkluzivní autorizované distribuci začne na českém a slovenském trhu nabízet produkty chorvatské společnosti Vivax.

Značka Vivax působí na trhu od roku 2004 a disponuje širokým portfoliem rozděleným do pěti kategorií: Imago (LED TV, DVB-T2 set-top boxy); Cool (klimatizace), Home (malé domácí spotřebiče); Vox (audio, Hi-Fi) a Smart (chytré telefony a tablety).

Vivax klade důraz na jednoduchým designem a použitelnost technologií a jeho portfolio má za cíl pokrýt veškeré potřeby domácností. Vlajkovou skupinou produktů výrobce jsou LED televizory a malé domácí spotřebiče.

O značku Vivax se budou starat produktoví manažeři Ida Pechmanová a Dan Klinecký. Kontakt na ně najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: 100Mega Distribution

Úvodní foto: 100Mega Distribution, Vivax

Komentáře