100Mega získala do distribuce audio značku Soundmaster

Broadline distributor 100Mega Distribution oznámila získání autorizované distribuce značky Soundmaster pro český a slovenský trh.

100Mega získala do distribuce audio značku Soundmaster100Mega Distribution rozšiřuje své portfolio novým kontraktem o radiobudíky, kuchyňská rádia, bluetooth speakery, retro gramofony a další audio zboží značky Soundmaster.

Audio produkty Soundmaster vyrábí německá společnost Wörlein, jejíž kořeny sahají do roku 1968. Značka Soundmaster vznikla v roce 1985.

Sortiment značky pokrývá audio zařízení v moderním designu, ale i produkty vyvedené v retro stylu nebo tvarech pro děti (Soundmaster Kids). Kromě CD/DVD, MP3 přehrávačů a rádií Soundmaster dodává také rádio přijímače digitálního vysílání a internetových rádií.

V nabídce jsou i voděodolné přehrávače a rádia do koupelen či speciální řada do kuchyní. Nechybí ani gramofony vč. modelu obsahujících CD vypalovačku.

100Mega zatím zalistovala 24 produktů zahrnujících radiobudíky, přenosná rádia, koupelnová a kuchyňská rádia a bluetooth reproduktor.

Produktovým manažerem značky je Ida Pechmannová. Kontakty na ni naleznou přihlášení uživatelé v profilu 100Mega Distribution. Další informace zjistíte také na webu Soundmasteru.

Zdroj: 100Mega Distribution, Wörlein

Úvodní foto: 100Mega Distribution, Soundmaster

Komentáře