100Mega je distributorem monitorů a projektorů značky ViewSonic

V produktové nabídce distributora se objeví několik řad monitorů pro firemní i domácí využití a komplexní portfolio projektorů značky ViewSonic. Výrobce působí na poli zobrazovacích technologií již od roku 1987.

100Mega je distributorem monitorů a projektorů značky ViewSonicDistributor 100Mega oznámil, že nově zařazuje do své nabídky produkty značky ViewSonic. Značka ViewSonic působí na poli výroby monitorů, projektorů a dalších zobrazovacích technologií přes 30 let od svého založení v roce 1987.

Portfolio obsahuje univerzální produkty, produkty pro domácí využití, ale i business a grafická zařízení s důrazem na design, ergonomii a pokročilé technologie. Mimo cenově nejdostupnějších řad produktů nabízí výrobce záruku 3 roky.

V nabídce 100Megy se objeví několik řad monitorů. Vedle tříleté záruky u řad TD, VG a XG je u profesionálních monitorů řady VP navíc poskytována garance 0 vadných pixelů. U všech monitorů je poskytována záruka s bezplatnou dopravou z/do servisu.

Komplexní nabídka projektorů obsahuje modely vhodné domácí použití, vzdělávání, použití ve firemním prostředí či průmyslových instalacích. Všechny nabízejí výborné obrazové vlastnosti, pokročilé funkce a široké možnosti připojení.

Produktovou manažerkou pro značku ViewSonic je Jana Čtvrtníčková. Kontakt ni najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: 100Mega

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře