Seriál: V čem tkví kouzlo notebooků ThinkPad (1. díl)

Proč by zákazníci měli při výběru notebooku sáhnout právě po řadě ThinkPad? Proč se notebooky ThinkPad především mezi profesionály těší takové oblibě a co stojí za jejich legendární reputací? V čem se liší ThinkPad a ThinkPad Edge? Odpovědi na tyto otázky přináší první díl seriálu „Jak na prodej notebooků ThinkPad“. (PR článek)

Seriál: V čem tkví kouzlo notebooků ThinkPad (1. díl)Společnost Lenovo přináší první díl seriálu „Jak na prodej notebooků ThinkPad“.

Notebooky ThinkPad si svou legendární reputaci vybudovaly především díky svému kvalitnímu provedení, extrémní odolnosti a špičkové spolehlivosti. Určené jsou zejména pro byznysové prostředí, ale pracovat zvládnou hravě i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Notebooky ThinkPad využívá agentura NASA jako vybavení pro astronauty na mezinárodní vesmírné stanici ISS, zdolaly bez problémů vrchol hory Mount Everest a prošly i náročnými zátěžovými testy americké armády, kde splnily normy pro nasazení v polních bojových podmínkách.

ThinkPad založený na inovacích

Během svého dlouholetého vývoje dosáhly notebooky ThinkPad řady prvenství v oblasti inovací. Uvedeny byly již v říjnu 1992 pod značkou IBM. V roce 2005 převzala společnost Lenovo od IBM celou divizi osobních počítačů, včetně vývojových laboratoří a výrobních kapacit, a od té doby pokračuje v jejich vývoji.

Jako první nabídly notebooky ThinkPad svým uživatelům například technologii na ochranu pevného disku, vestavěnou CD a DVD mechaniku, vestavěnou čtečku otisků prstů, klávesnici odolnou proti polití nebo vestavěný ochranný rám. Dosavadním vrcholem dvacetiletého vývoje notebooků ThinkPad je nejlehčí 14“ Ultrabook na světě ThinkPad X1 Carbon, který má tělo vyztužené karbonovými vlákny.

ThinkPad Edge s čistým designem

Lenovo ThinkPad S531Pro pracovní nasazení je učena i řada ThinkPad Edge společnosti Lenovo. Ta nabízí kromě vlastností typických pro klasickou řadu ThinkPad i čistý a jednoduchý design. Uživatelé tak mohou vyjádřit svůj individuální styl výběrem některých doplňků jako stříbrný rámeček víka displeje nebo matný povrch.

Notebooky ThinkPad Edge jsou oproti ThinkPad dostupné i v různých barevných provedeních. Vzhledem ke své bohaté multimediální výbavě uspokojí všechny uživatele, kteří hledají cenově dostupný notebook pro práci i zábavu.


2. díl: Který ThinkPad je pro vaše zákazníky nejvhodnější?

3. díl: Nadstandardní výbava vytvořila z notebooků ThinkPad legendu


Úvodní foto: Lenovo

Komentáře