Seriál: Jak na vybavení notebooku ThinkPad L450 (2. část)

Tradiční mechanické dokování je tou vůbec nejjednodušší a nejpohodlnější cestou, jak z notebooku vytvořit pohodlnou pracovní stanici s potřebnými konektory a oblíbeným externím příslušenstvím, jako jsou reproduktory či tiskárna. V tomto díle seriálu se podíváme na možnosti dokování pro pracovní notebook ThinkPad L450 (PR článek).

Seriál: Jak na vybavení notebooku ThinkPad L450 (2. část)V tomto díle seriálu navážeme na první část článku a podíváme se na možnosti dokování pro pracovní notebook ThinkPad L450.

V kanceláři jen komfortně

V oblasti dokovacích stanic nabízí společnost Lenovo pro ThinkPad L450 hned tři řešení v závislosti na potřebách zákazníka. Základním modelem je ThinkPad Basic Dock, který rozšiřuje nabídku portů o několik USB, síť a VGA.

Zákaznicky neoblíbenější variantou, která je zároveň ideálním poměrem ceny a možností, je ThinkPad Pro Dock, který vedle zástupu USB portů nabídne také digitální obrazový výstup.

Nejvyšší variantou je ThinkPad Ultra Dock s dvojicí digitálních obrazových výstupů, který umožňuje připojení až dvou digitálních monitorů zároveň.

Pohodlnou práci v kanceláři si téměř nikdo neumí představit bez velké obrazovky. Společnost Lenovo samozřejmě nabízí širokou škálu monitorů pro kancelářské použití s adekvátním designem, zárukou a parametry. Cenově dostupným a zajímavým modelem je 23" monitor ThinkVision LT2323p, který nabídne Full HD rozlišení, vestavěný USB rozbočovač, digitální připojení a profesionální provedení.

Pro náročnější uživatele je zde monitor ThinkVision LT2223z, který vedle 22" Full HD obrazovky nabídne také vestavěné reproduktory, webovou kameru a mikrofon pro videokonference.

K dispozici je také nepřeberné množství originálních klávesnic a myší, speciálně navržených pro pracovní zařízení řady Think. Pro ThinkPad L450 doporučujeme bezdrátovou laserovou myš ThinkPad Precision Wireless Mouse, kterou je možné použít pohodlně v kanceláři i na cestách.

Z klávesnic můžeme doporučit model ThinkPad Compact USB Keyboard s Trackpointem, který na cestách dokáže nahradit i myš.

Druhou doporučenou variantou je Lenovo Preferred Pro USB Fingerprint Keyboard, plnohodnotná klávesnice s numerickým blokem, sníženou výškou kláves a čtečkou otisků prstů.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře