Lenovo uvedlo notebook Flex 10 s otočným displejem

Notebook může fungovat v režimu stojanu a podle výrobce je jeho hlavní doménou flexibilita a kompaktnost.

Lenovo uvedlo notebook Flex 10 s otočným displejem
Společnost Lenovo rozšířila svou nabídku vícerežimových zařízení o desetipalcový notebook Flex 10. Stejně jako ultrabooky Flex 14 a 15 se může pochlubit displejem otočným až o 300° a díky tomuto rozsahu je možné jej používat v režimu stojanu, což mohou uživatelé ocenit při prohlížení obrázků, volání s přáteli nebo sledování filmů.

Výkon Lenovo Flex 10 je podpořen až Intel Quad Core procesory a operační pamětí DDR3L o velikosti až 4 GB. Novinka nabízí HD displej s dotykovým ovládáním, AccuType klávesnici s ergonomicky tvarovanými klávesami, kompaktní rozměry a hmotnost 1,2 kg.

Notebook nabízí pevný disk o kapacitě až 500 GB a konektivitu zprostředkovanou integrovanými Bluetooth 4.0, Wi-Fi, USB 2.0 a 3.0 porty a HDMI výstupem. Integrovaná 720p HD webkamera umožní spojení prostřednictvím video chatu.

Flex 10, jehož doménou je podle výrobce především flexibilita, je vybaven funkcí System Energy Management, která pomáhá šetřit energii, a Lenovo VeriFace, která umí rozpoznávat obličeje a má umožnit rychlé přihlášení do systému.

Dostupnost a cena

Lenovo Flex 10 je u nás dostupný za cenu od 9 399 Kč s DPH.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře