Lenovo uvádí notabook do kanceláře IdeaPad G510

Spotřebitelskou řadu Idea společnosti Lenovo rozšiřuje patnáctipalcový model notebooku IdeaPad G510 s výkonem podpořeným nejnovější generací procesorů Intel Core, řadou funkcí pro kancelářské práce a designem v černém provedení.

Lenovo uvádí notabook do kanceláře IdeaPad G510
Lenovo IdeaPad G510 poskytne svým uživatelům dostatek zábavy v pohodlí domova, ale vhodný je i pro pracovní činnosti. Je vybaven širokoúhlým 15,6palcovým LED HD displejem s rozlišením 1366 x 768 a poháněn je až nejnovější generací procesorů Intel Core i7.

IdeaPad G510, který je k dispozici s operačním systémem Windows 8, volitelně nabízí kapacitu disku až 1 TB HDD nebo 1 TB na hybridním SSHD s integrovanými 8 GB flash NAND pro výrazné zrychlení přístupu k datům.

O  zvuk notebooku se starají certifikované stereo reproduktory Dolby Advanced Audio. O grafický výkon se stará nová grafická karta AMD Radeon HD8750M 2GB.

IdeaPad G510 nabízí funkce, které zjednodušují používání a správu zařízení. Je vybavený ostrůvkovou klávesnicí s numerickým blokem. Uživatelé mají možnost využít systém Energy Management, který chrání životnost baterie a prodlužuje dobu mezi dvěma nabitími.

Sdílení dat se spolupracovníky nebo přáteli umožňuje Lenovo Cloud Storage a k dispozici je také přístup k aplikacím, jako je Lenovo Companion nebo Lenovo Support.

Dostupnost

Lenovo IdeaPad G510 u nás bude dostupný v červenci nejprve v provedení se čtyřjádrovým procesorem a v nejvyšší výbavě, v září ho doplní modely s dvoujádrovými procesory.


Úvodní foto: Lenovo

Komentáře