Lenovo uvádí mini-notebook IdeaPad S210 touch

Společnost Lenovo představuje nový přírůstek ve své nabídce ultrapřenosných notebooků – IdeaPad S210 touch.

Lenovo uvádí mini-notebook IdeaPad S210 touch
Mini-notebook v bílém nebo černém provedení nabízí řadu funkcí, které mají usnadňovat práci na počítači. Jednou z jeho hlavních předností je dotykové ovládání pomocí až deseti prstů najednou.

Nový Lenovo IdeaPad S210 touch je poháněný až třetí generací procesorů Intel Core, které společně s operační pamětí až 8 GB DDR3L zajišťují jeho dostatečný výkon. Uživatelé mají k dispozici kapacitu pevného disku o velikosti až 1 TB volitelně v kombinaci s 16 GB SSD nebo 500 GB SSHD s integrovanými 8 GB NAND flash.

Širokoúhlý 11,6palcový displej notebooku s HD rozlišením umožňuje dotykové ovládání, pro které je přizpůsobené uživatelské rozhraní Windows 8. Uživatelé mohou procházet webové stránky nebo prohlížet obrázky pomocí igest vedených po obrazovce.

Vedle toho má klávesnice AccuType se zaoblenými klávesami zajistit pohodlné a přesné psaní bez zbytečných překlepů. IdeaPad S210 touch je tenký 22,3 mm a váží 1,4 kg, takže se vejde i do kabelky.

S vestavěnými stereo reproduktory Dolby Advanced Audio umožňuje IdeaPad S210 touch přehrání hudby nebo filmů, přičemž hlasitost zvuku je možné předem nastavit v preferované. Pro připojení k televizi nebo jiné obrazovce je notebook vybaven HDMI portem.

K dalším funkcím, které notebook nabízí, patří například systém Energy Management, který prodlužuje dobu mezi dvěma nabitími a současně chrání životnost baterie. Lenovo Cloud Storage umožňuje uživatelům sdílet dokumenty, obrázky a další data. Pro zálohování a obnovu dat je určen záchranný systém OneKey Recovery.

Lenovo IdeaPad S210 touch bude u nás dostupný v průběhu srpna za cenu začínající na 9 999 Kč s DPH.


Úvodní foto: Lenovo

Komentáře