Lenovo ThinkPad P70 nastavuje vysokou laťku v oblasti mobilních pracovních stanice

Nový model pracovní stanice se 17" displejem přichází na český trh. Uživatelům nabídne nekompromisní výkon umožněný kombinací serverového procesoru Intel Xeon, grafické karty Nvidia Quadro, až 64 GB RAM a SSD úložiště s rozhraním PCIe.

Lenovo ThinkPad P70 nastavuje vysokou laťku v oblasti mobilních pracovních stanice
Společnost Lenovo uvedla na trh nový přírůstek do svého portfolia mobilních pracovních stanic řady ThinkPad P. Je jím výkonný 17“ model ThinkPad P70, který je speciálně navržen pro profesionály a náročné uživatele.

Jeho hardwarová výbava podle výrobce zahrnuje doposud největší kapacity operační paměti i datového úložiště, jaké kdy byly v mobilní pracovní stanici přítomny a současně je certifikován předními nezávislými prodejci softwaru (ISV) pro práci s více než stovkou náročných aplikací.

4K displej a serverový procesor

Notebook ThinkPad P70 nabídne svým uživatelům ohromující vizualizaci díky 17“ IPS panelu s rozlišením až 4K (3840x2160) se 100% barevnou škálou.

Pro intuitivnější práci si mohou uživatelé také zvolit model s volitelným dotykovým Full HD displejem. Integrovaný kalibrátor barev X-Rite Pantone podporuje kvalitu zobrazovaného obsahu a zajišťuje větší přesnost obrazu s přirozenou reprodukcí.

ThinkPad P70 je vybaven kombinací procesoru Intel Xeon šesté generace navrženého na míru pro mobilní pracovní stanice a nejnovější grafické karty Nvidia Quadro.

Notebook je schopný pojmout až 64 GB operační paměti a zvládne pracovat až se čtyřmi úložišti zároveň. Navíc využívá SSD paměti s kapacitou až 1 TB a nejnovější technologií PCIe pro rychlost zápisu až pětkrát vyšší než poskytují technologie SATA.

ThinkPad P70

Maximální konektivita a odolnost

Notebook je také vybaven řadou portů pro maximální konektivitu. Uživatelé mohou pro práci s daty využít jeden ze čtyř USB portů, HDMI slot nebo integrovanou čtečku paměťových karet.

Tento výběr ještě doplní dva porty Intel Thunderbolt 3 s extrémně vysokou propustností. S jejich pomocí je možné k notebooku připojit až několik displejů s vysokým rozlišením i výkonná datová zařízení.

Konstrukce dvojitého ventilátoru umožňuje notebooku lepší chlazení, tišší provoz a větší výkon. Stejně jako ostatní modely ThinkPad prošel i ThinkPad P70 náročným armádním testováním podle standardů Mil-SPEC se zaměřením na vysokou odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

ThinkPad P70

Hlavní prodejní argumenty
  • 17" IPS displej s rozlišením až 4K a 100% barevnou škálou
  • procesor Intel Xeon (Skylake), grafika Nvidia Quadro, 64 GB RAM
  • certifikován předními ISV
  • široká nabídka portů včetně rychlých Thunderboltů
  • odolnost Mil-SPEC

Dostupnost a cena

Mobilní pracovní stanice Lenovo ThinkPad P70 je na našem trhu dostupná za cenu začínající na 70 289 Kč včetně DPH.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře