Lenovo ThinkPad Edge S440 spojuje byznysové technologie a styl

Řada stylových byznysových notebooků Lenovo ThinkPad Edge se rozrůstá o Ultrabook ThinkPad Edge S440 s dokovací technologií OneLink.

Lenovo ThinkPad Edge S440 spojuje byznysové technologie a styl
Lenovo ThinkPad Edge S440 přichází s nejnovější čtvrtou generací procesorů Intel Core (až i7) a přináší možnost dokování pomocí technologie OneLink, která umožňuje připojení veškerého příslušenství pomocí jediného kabelu.

Procesory Intel společně s dedikovanými grafickými kartami AMD zaručují vysoký výkon jak pro pracovní aplikace, tak pro multimédia a hry. Dotykový displej ultrabooku se 14palcovou úhlopříčkou a HD+ rozlišením je zasazený do tenkého rámečku a vybavený je antireflexní úpravou. Víko Ultrabooku je možné otevřít v úhlu až 180 stupňů.

Lenovo ThinkPad Edge S440 je jako jeden z prvních ultrabooků vybavený dokovací technologií OneLink. Vedení energie a současné připojení monitoru, klávesnice, myši, tiskárny a dalšího příslušenství pomocí jediného kabelu tak přináší větší pohodlí při práci.

Ultrabook váží necelé 2 kg a tenký je 22,5 mm. Uživatelé, kteří při práci často cestují, ocení technologii Rapid Charge, která zajistí, že bude baterie nabita na 80 % své kapacity během 45 minut.

Multidotykový 10bodový displej je možné ovládat až deseti prsty najednou. Ultrabook je také vybavený šestiřadou podsvícenou klávesnicí, která je odolná proti polití, a pětibodovým clickpadem se skleněným povrchem, který má eliminovat zachycování nečistot.

Nový ThinkPad Edge S440 nabízí i funkce Voice Control a Motion Control. Uživatelé tak mohou ultrabook ovládat i hlasem nebo pohyby vedenými před obrazovkou.

Novinka přichází s mírně zkosenými hranami, takže vyvolává dojem, jakoby se vznášel nad deskou stolu, a jeho hliníková konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost. Pro větší bezpečnost uložených dat je ultrabook vybaven integrovanou čtečkou otisků prstů.

Zdroj: Lenovo


Úvodní foto: Lenovo

Komentáře