Lenovo představuje IdeaPad U430p

K nejžhavějším novinkám letošního léta bude v portfoliu společnosti Lenovo patří notebook IdeaPad U430p, který zaujme svými štíhlými liniemi, solidním výkonem a aplikacemi, které usnadňují jeho používání.

Lenovo představuje IdeaPad U430p
14palcový antireflexní širokoúhlý displej poskytuje obraz až ve full HD rozlišení. O dostatečný výkon se starají až procesory Intel Core i5 čtvrté generace (Haswell) společně s operační pamětí až 8 GB DDR3L. Notebook nabízí až 1 TB volného místa na pevném disku v kombinaci s 16 GB SSD nebo 500 GB prostoru na hybridním disku SSHD s integrovanými 8 GB SSD cache či až 256 GB SSD.

Předností Lenovo IdeaPad U430p, který bude na našem trhu dostupný ve stříbrném a červeném provedení, jsou jeho rozměry: je tenký 19,8 mm a váží 1,7 kg.

Notebook vydrží podle výrobce až 10 hodin provozu na jedno nabití. Optimalizovat energetické využití zařízení lze pomocí systému Energy Management, který zároveň chrání životnost baterie.

Nový IdeaPad U430p je vybaven až grafickou kartou Nvidia GeForce GT 730M 2GB. Z funkcí určených pro zábavu stojí za zmínku stereo reproduktory Dolby Home Theatre v4.

Notebook disponuje chiclet klávesnice se zaoblenými klávesami. Je možné zvolit si ji s podsvícením, což usnadňuje používání IdeaPad U430p v noci nebo na místech se špatným osvětlením.

K ovládání notebooku lze volitelně využít také hlasové ovládání nebo funkci Motion Control, která umožňuje procházení fotografiemi, prezentacemi nebo přepínání písniček pomocí jednoduchých gest vedených před obrazovkou.

Zdroj: Lenovo


Úvodní foto: Lenovo

Komentáře