Lenovo představilo tablet Miix 2 pro práci i zábavu

Miix 2 nabízí až 150 GB volného místa a prodává v balíčku s Windows 8.1 a MS Office 2013.

Lenovo představilo tablet Miix 2 pro práci i zábavu
Lenovo rozšiřuje své portfolio tabletů o osmipalcový model Lenovo Miix 2, vícerežimové zařízení s Windows 8.1, které disponuje čtyřjádrovým procesorem Intel a IPS displejem se širokým pozorovacím úhlem. V kombinaci volitelně s dotykovým perem a odnímatelným krytem se Lenovo Miix 2 podle výrobce připojuje ke svému předchůdci Lenovo Miix.

Lenovo Miix 2 je 8,35 mm silný a váží 350 g. Osmipalcový displej má poměr stran 16:10, rozlišení 1280 x 800 px a podporuje až deset dotykových bodů. Tablet disponuje dvěma kamerami – 2MPx vpředu a 5MPx vzadu. S předinstalovanými Windows 8.1 přináší Lenovo Miix 2 nejnovější operační systém společnosti Microsoft.

Uvnitř tabletu se skrývá procesor Intel Bay Trail-T Quad Core postavený na architektuře Intel Atom S a integrovaná grafika Intel HD Graphics (Gen7) s technologií Clear Video HD. Kapacita vestavěného eMMC úložiště je až 128 GB a lze jej rozšířit až o 32 GB pomocí slotu Micro SD. Vybrané modely disponují integrovaným 3G modemem.

Lenovo Miix 2 je dodáván s předinstalovaným balíkem Microsoft Office Home & Student 2013. Tablet nabízí možnost použití dotykového pera a odnímatelného krytu. Ten nejen chrání displej, ale poslouží i jako stojánek. Dotykové pero je vhodné pro kreslení, skicování nebo psaní poznámek.

Dostupnost a cena

Lenovo Miix 2 bude na českém trhu dostupný začátkem prosince za cenu od 9 499 Kč s DPH.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře