Lenovo nabízí štíhlou stylovku IdeaPad U330p

Řadu stylových spotřebitelských notebooků společnosti Lenovo rozšiřuje třináctipalcový IdeaPad U330p. Zaujme především svými štíhlými liniemi, solidním výkonem a nízkou hmotností.

Lenovo nabízí štíhlou stylovku IdeaPad U330p
Konstrukce notebooku Lenovo IdeaPad U330p je pevnější a odolnější než předchozích generací a při pohledu z boční strany vyvolává dojem, jako by se zužoval. Design IdeaPad U330p dotváří matný povrch v oranžové či stříbrné barvě s kovovým nádechem.

Nový IdeaPad U330p pohání až čtvrtá generace procesorů Intel Core a vybaven je operační pamětí až 8 GB DDR3L. Pro ukládání hudby, filmů a obrázků nabízí až 1 TB volného místa na pevném disku v kombinaci s 16 GB SSD nebo 500 GB prostoru na hybridním disku SSHD s integrovanými 8 GB SSD cache či až 256 GB SSD. Stereo reproduktory disponují certifikací Dolby Home Theatre v4.

IdeaPad U330p s vlastnostmi ultrabooku (avšak bez dotykového displeje) váží 1,53 kg a je tenký 18 mm. Ze spánku se dokáže podle Lenova probudit během jedné vteřiny.

Pohodlí při práci zajišťuje AccuType klávesnice se zaoblenými klávesami, u které lze zvolit podsvícení. Volitelně je možné ovládat notebook i hlasem pomocí technologie Lenovo Voice Control nebo gesty vedenými před obrazovkou při využití funkce Motion Control. 

Zdroj: IDG News Service


Úvodní foto: Lenovo

Komentáře