Lenovo Miix kombinuje tablet i notebook

Společnost Lenovo představuje vícerežimové zařízení Miix postavené na Windows 8 - 10palcový Lenovo Miix.

Lenovo Miix kombinuje tablet i notebook
V portfoliu společnosti Lenovo se tento tablet s Windows 8 a počítačovým procesorem řadí k zařízením, která jsou určena pro práci na cestách i pro využití ve volném čase.

Díky odnímatelnému pouzdru s integrovanou klávesnicí AccuType umožňuje Miix okamžité použití v režimu tabletu i v režimu notebooku.

Lenovo Miix se pyšní 10,1” HD IPS displejem s rozlišením 1366 x 768. Kombinuje výkon tabletu a plnohodnotného notebooku v jednom jediném zařízení. V obou režimech jej lze ovládat jednoduchými dotyky.

Poháněn je dvoujádrovými procesory Intel Atom a nabízí 64 GB vestavěné paměti rozšiřitelné o 32 GB pomocí paměťové karty micro SDHC. Poskytuje tak dostatek prostoru pro uložení filmů nebo snímků pořízených při cestování.

Lenovo Miix váží 1,2 kg a tenký je 10 mm. Svým uživatelům nabízí atraktivní vzhled s na dotek měkkým zadním krytem, uvádí Lenovo.

Pro celý den práce vydrží až 10 hodin provozu na baterii. Vybaven je čelní webkamerou pro video chat, integrovaným Bluetooth 4.0, Wi-fi a volitelně nabízí připojení 3G.

Lenovo Miix bude u nás dostupný od srpna za cenu od 12 000 Kč s DPH.

Zdroj: Lenovo


Úvodní foto: Lenovo

Komentáře