ZyXel vyhlásil soutěž pro koncové zákazníky

ZyXel, výrobce síťových řešení, vyhlásil u příležitosti dvaceti let svého založení soutěž pro koncové zákazníky. Hledat budou nejstarší produkt se značkou tohoto výrobce. Jak se mohou zapojit i vaši klienti?přehrávač multimédií DMA-2500 je jednou z hlavních cen v globální soutěži ZyXeluNa oslavu 20. výročí svého založení ZyXel vyhlásil globální soutěž o hledání nejstaršího ZyXel produktu v provozu i ve výslužbě.

Pravidla? Jednoduchá. Pokud váš zákazník najde starší produkt ZyXelu, může ho zaregistrovat na webovém fóru, které je k tomu určené. Najde ho na adrese http://forum.zyxel.com případně přímo zde.

Po přihlášení stačí, když pošle název modelu, sériové číslo, fotku společně s přístrojem a zároveň připojí krátký popis či příběh, který s přístrojem zažil.

Soutěž je globální, a proto rozdělena do osmi regionů. Vítěz z každého regionu získá přehrávač multimédií DMA-2500 a datové úložiště NSA-220 Plus. Možnost registrovat produkty mají uživatelé až do 30. 9. 2009.

Odměnu mohou vaši zákazníci získat i v případě, že žádný produkt výrobce nemají. Stačí, když se zaregistrují na fóru zmíněném výše a budou automaticky zařazeni do slosování o ZyXel Powerline Ethernet Multi-plug Center, PLA-491.

Využijte akci k marketingové podpoře produktů ve vaší nabídce nebo pohledejte starší ZyXel produkt u babiččině skříňce pokladů z Tchaj-wanu a zapojte se sami.Komentáře