Zyxel se připojil k partnerskému programu Extreme Networks

Zyxel Communications, výrobce v oblasti vysokorychlostních přístupových řešení, oznámil, že vybrané produkty otestoval s řešením společnosti Extreme Networks a zaručuje jejich vzájemnou kompatibilitu. Kterých produktů se to týká a k čemu je partneři využijí?Síť Carrier Ethernet mohou partneři Zyxelu nabídnout poskytovatelům služeb Triple Play. Schopnost spolupracovat ověřily obě firmy pro produkty Zyxel switche Carrier Ethernet MEF a řešení Carrier Ethernet společnosti Extreme Networks, včetně přepínače BlackDiamond 20800.

Došlo k ověření flexibility architektury a inteligentních dodávek služby z hlediska interoperability v rámci partnerského programu Extreme Networks Go Purple. Ověřoval se také rychlý failover na resilientní kruhové topologii, funkčnost technologie Quality of Service (QoS) a síťové zabezpečení.

Tato společně testovaná řešení podle výrobců pomohou poskytovatelům služeb vybudovat škálovatelnou a spolehlivou síť Carrier Ethernet zaměřenou na dodávky služeb.

Partnerství společností Zyxel a Extreme Networks přidává nové výrobky do portfolia Carrier Ethernet, které teď nabízí kompletní řadu pro poskytovatele služeb,“ uvedl v tiskovém oznámení Leonard Liu, ředitel úseku strategických aliancí Enterprise Solutions Business Unit ve společnosti Zyxel a doplnil: „Díky flexibilní architektuře a mechanismu pro inteligentní dodávku služeb mohou naši zákazníci z řad poskytovatelů vybudovat škálovatelnou a spolehlivou metro síť s maximální mírou návratnosti investic.Komentáře