Výrobce serverů Thomas-Krenn.AG spustil nový web, v češtině

Německý výrobce serverových technologií, společnost Thomas-Krenn.AG, spustila nový internetový portál pro partnery i klienty.

Výrobce serverů Thomas-Krenn.AG spustil nový web, v češtiněVýrobce serverů Thomas-Krenn.AG spustil nový web v češtiněNový portál společnosti Thomas-Krenn.AG je vyveden ve firemních barvách. Webu dominuje střední panel s přehledem aktuálních promo akcí.

Hlavička s menu první úrovně odkazuje na informace o produktech, společnosti, na firemní Wiki, sekci se soubory a materiály ke stažení (včetně průvodce) a služby (objednávky a podpora).

Výrazné menu druhé úrovně pak na domovské stránce obsahuje všechny produktové kategorie, kterými se společnost zabývá (servery, virtualizace, storage, klienti, příslušenství, kompletní řešení, bezpečnost a sítě).

Dolní část domovské stránky obsahuje přehledně uspořádané odkazy do sekce videí o společnosti, box s novinkami, odezvu od zákazníků a nové články na Wiki, která je zatím dostupná v angličtině, němčině a polštině. Více se dozvíte přímo na www.thomas-krenn.cz.

Patička webu obsahuje mimo jiné kontakty na české zastoupení výrobce, společnost ShiftCom. Ta taktéž inovovala svůj web www.shiftcom.cz.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: www.thomas-krenn.cz

Komentáře