Transcend posiluje na tuzemských trzích. Začíná u Tech Daty

Transcend, výrobce v oblasti pamětí, paměťových zařízení a spotřební elektroniky, získal v České republice a na Slovensku pro autorizovanou distribuci firmu Tech Data Distribution. Jaké produkty nabízí a jaké má další plány v prodejním kanále?Transcend disponuje širokou nabídkou pěměťových produktů. Nakoupit je můžete v Tech Data Distribution.Transcend najdete v nabídce Tech Daty od začátku letošního roku. Nakoupit tak můžete RAM pamětí, flash paměťové karty, USB flash disky, externí pevné disky, SSD pevné disky, přenosné DVD vypalovačky, čtečky paměťových karet MP3 a MP4 přehrávače nebo fotorámečky.

Jako autorizovaný distributor můžeme nyní svým odběratelům nabídnout všechny výhody, které z tohoto statutu plynou. Jde zejména o pravidelné informování o nových produktech a jejich marketingovou podporu,“ uvedla Tech Data v tiskovém oznámení.

Tech Data Distribution slibuje také dobrou skladovou dostupnost v novém centrálním skladu v Boru u Tachova.

Dobrou zprávou pro resellery je rozšíření nabídky paměťových médií, které tvoří zajímavou alternativu ke stávající značce pamětí Kingston,“ okomentoval uzavření kontraktu Ondřej Radikovský, produktový manažer značky u distributora.

O tom, že to na našich trzích myslí Transcend vážně, svědčí i další aktivity výrobce.

Kdo bude další?

Spolupracovali jsme s Tech Datou v ostatních evropských zemích dlouhou dobu. Spokojenost s partnerem nás vedla k rozšíření kontraktu pro Českou a Slovenskou republiku,“ komentoval výběr partnera Kevin Yen, regionální ředitel prodeje firmy Transcend.

Ohledně dalšího rozšiřování distribuční sítě byl ovšem Kevin Yen tajemnější: „Filosofií naší společnosti je jistota, že všichni partneři mohou profitovat z našeho obchodu, prodejní kanály a počet distributorů proto vždy nastavujeme podle velikosti trhu na daném území.

Podle informací ChannelWorldu z oficiálního zdroje ve firmě Transcend plánuje výrobce doplnit síť ještě o jednoho až dva další distributory. O koho má v Česku a na Slovensku zájem ovšem nechtěl zdroj specifikovat. Lze však očekávat, že půjde o někoho z top5 broadline distributorů, kteří působí na obou územích.

Kontakty na Ondřeje Radikovského najdete v profilu Tech Data Distribution ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).Komentáře