Topcom rozšířil distribuci o eD system Czech

Broadline distributor roku 2010, eD system Czech, získal do autorizované distribuce produkty značky Topcom. Co nabídne?

Topcom rozšířil distribuci o eD system CzechTopcom rozšířil distribuci o eD system CzechSpolečnost Topcom CEE operuje jako importér pro Slovensko a zároveň je obchodním zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku a Maďarsko.

Novým kontraktem eD system Czech rozšířil svou nabídkou o ICT produkty, nabízí však také produkty z druhé produktové linie této značky.

Topcom vyrábí produkty pro klasickou telefonii (klasické DECT, drátové i bezdrátové telefony) a z komunikací dále vysílačky PMR.

Dále dodává malé domácí spotřebice, řady produktů pro péči o děti pod značkou Topcom Kidzzz a řadu pro péči o zdraví obecně Topcom Health.

Ač ne kontraktem, eD system nabídne obě produktové řady

Aktuálně má eD systém zalistovány: DECT telefony, PMR vysílačky, produkty v oblasti networkingu, baby telefony značky Kidzz, hodinky Sportz a produkty pro péči o zdraví Health.

Produktovým manažerem značky je Vojtěch Urban. Kontakty na něj naleznete v profilu společnosti eD system Czech (nejprve se prosím přihlaste).

Topcom rozděluje distribuci podle obou linií. IT distribuci zajišťují dále 100Mega Distribution a Asbis CZ a na Slovensku  eD system Slovakia, Agem Computers a Asbis SK. Pro produkty Kidzzz a Health jsou autorizovanými distributory ForBaby CZ a na Slovensku ForBaby SK, AGS – Sport a Maderna.

Bližší informace o produktech naleznete přímo na webu společnosti Topcom.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře