Tech Data získala distribuci Hitachi

Tech Data Distribution oznámila uzavření kontraktu s Hitachi Global Storage Technologies, producentem disků a úložných zařízení, pro Českou i Slovenskou republiku. Jaké produkty najdete v portfoliu distributora?Jak jsme vás již dříve informovali prostřednictvím reportáže z Tech Data Forum 2010, distribuční trojka na českém a slovenském trhu rozšířila portfolio o několik nových značek. Na základě kontraktu v celé Evropě, který uzavřela mateřská firma Tech Data International, mezi ně od začátku minulého měsíce patří i autorizovaná distribuce produktů Hitachi GST.

Portfolio výrobce zahrnuje 3,5 a 2,5 palcové pevné disky pro PC sestavy, servery, notebooky a ostatní firemní aplikace. Dále jde o úložná zařízení pro audio a video zařízení, osobní digitální přehrávače a nechybí ani nabídka externích disků a řešení.

Tech Data Distribution svým zákazníkům nabízí všechny série produktů společnosti Hitachi GST. Nabízíme jejich přehled i s popisem výrobce:

Travelstar
Výkonné disky s dlouhou životností. Jedná se o 2,5“ 5400 a 7200 ot./min. SATA disky určené pro notebooky, herní systémy, kompaktní desktopové systémy a externí úložiště.

Deskstar
Rodina SATA disků se 7200 otáčkami za minutu pro PC sestavy, vysoce výkonné herní systémy, pracovní stanice, objemné záznamy bezpečnostních kamerových systémů, osobní úložiště dat a desktopová RAID řešení.

Ultrastar
Celá nabídka SATA, SAS a FC pevných disků, které podporují digitální ekosystém společností.

CinemaStar
Disky navržené speciálně pro využití v audio a video zařízeních. Tyto disky se vyznačují velkou kapacitou, tichým chodem a nízkou provozní teplotou a jsou proto vyhledávanými součástkami moderních HD rekordérů, DVD/HDD rekordérů, televizí vybavených DVD rekordérem, média center a kamerových bezpečnostních systémů.

Autorizovanými distributory Hitachi pro ČR a SR jsou tak aktuálně firmy ABC Data, Asbis, a Tech Data Distribution.

Produktovým manažerem značky v Tech Data Distribution je Tomáš Ryneš, jeho kontakty naleznete ve vyhledávači distributorů v profilu Tech Data Distribution (nejprve se přihlaste).Komentáře