Tech Data nabízí Antec

Tech Data Distribution zahájila distribuci komponent a příslušenství pro osobní počítače značky Antec v České i Slovenské republice. Jaké produkty nabízí a komu jsou určeny?Antec skříň Titan určená pro serverová řešení.Tech Data Distribution nabízí resellerům produkty od společnosti Antec s platností od 7. 6. 2010. Podepsaná smlouva zahrnuje distribuci všech produktových řad pro český i slovenský trh. Patří do nich počítačové skříně, multimediální zařízení, PC příslušenství, zdroje i větráky.

Společnost Antec byla založena roku 1986. Aktuálně se soustředí na komponenty a příslušenství určené hráčům, k upgradu PC a DIY trhy (do it yourself – pozn. redakce). V nabídce má například skříně s výhodným poměrem ceny a výkonu, stejně jako boxy pro servery a technologicky pokročilá řešení.

Na svých webových stránkách výrobce uvádí, že úspěch v distribučním kanále slaví celosvětově díky zájmu resellerů s přidanou hodnotou (VAR) a systémových integrátorů. Ten by měla vzbudit také Tech Data. V České republice mají dále autorizovanou distribuci značky firmy TN Trade a US Action. Na Slovensku jde o Agem Computers.

Za značku Antec je ve společnosti Tech Data Distribution zodpovědný produktový manažer Ondřej Radikovský z obchodní jednotky Periferie a spotřební materiál, jeho kontakty najdete v profilu Tech Data Distribution ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o nabízených produktech získáte na stránkách firmy Antec.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorldKomentáře