SWS nabízí Transcend

SWS získala distribuci kompletního produktového portfolia společnosti Transcend Information. Seznamte se s nabídkou výrobce a prodejními argumenty.V portfoliu značky Transcend najdete mimo jiné externí pevné disky (Foto: Transcend StoreJet 35T).Transcend byl založen roku 1988 a je jedním z nejvýznamnějších výrobců paměťových modulů, produktů Flash a úložných médií.

Nabídka paměťových modulů v SWS umožňuje výběr mezi tzv. speciálními moduly do značkových desktopů a notebooků, serverů, vyrobených přímo na určitý model značkového přístroje a mezi tzv. univerzálními moduly. Pro všechny paměťové moduly zajišťuje výrobce doživotní záruku.

Další oblastí, kde Transcend již řadu let působí, jsou Flash karty pro digitální fotoaparáty nebo také USB flash disky a MP3 přehrávače. Novějším odvětvím se v současné době pro výrobce stávají externí pevné disky StoreJet a multimediální úložná zařízení jako digitální fotorámečky a DVD rekordéry.

Produkty firmy Transcend jsou na českém trhu známy již delší dobu. Výrobce navíc nedávno oznámil, že na tuzemských trzích zahájil spolupráci s Tech Datou a plánuje zde vybudovat síť 2-3 strategických distribučních partnerů. Kontrakt s SWS má zpětnou platnost od 1. 1. 2010.

Aktuálně tedy autorizovanou distribuční síť tvoří v ČR i SR SWS a Tech Data Distribution.

V SWS má značku na starosti Martina Vlčková. Její kontakty můžete nalézt v profilu SWS ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora.Komentáře