Startuje podzimní sezóna Dell DreamTeam

Začíná podzimní sezóna motivační soutěže Dell Dream Team. Tentokrát je hlavní výhrou týden na lyžích v Alpách. Vyhrává hned deset z vás a šanci mají i další.

Startuje podzimní sezóna Dell DreamTeamDell DreamTeam podzim 2012Kromě deseti nejúspěšnějších partnerů společnosti Dell, kteří vyhrají týden v Alpách, tentokrát vyhrávají úplně všichni.

Na e-shopu v rámci portálu Dell DreamTeam můžete směňovat tzv. puky získané za přihlášené prodeje (claimy) za velmi různé atraktivní zboží.

Jako motivaci pro vás Dell přichystal speciální akce, kdy bude udílet bonusové puky za prodej vybraných produktů. První takovou akcí je až 50% bonus za prodeje IV. generace notebooku Latitude.

Celá hra je postavená na zábavné formě. Hlavní „kanadské bodování“ probíhá na základě počtu gólů a asistencí, které zapojení reselleři získávají za prodej jednotlivých produktů Dell a za absolvování technických či obchodních školení a workshopů. Prodané úložiště, servery či síťové produkty jsou do tabulky bodování DreamTeamu započítávány jako góly.

Naopak desktopy a notebooky se kvůli odlišné náročnosti prodeje přičítají jako asistence. Co gól nebo asistence, to bod do kanadského bodování. Více se o soutěži dozvíte v samostatném článku.

Zapojit se můžete na webu Dell DreamTeam.

Zdroj: ChannelWorld, Dell

Úvodní foto: Dell

Komentáře