Spire v autorizované distribuci Tech Data Distribution

Tech Data Distribution uzavřela kontrakt na autorizovanou distribuci kompletního portfolia produktů značky Spire v České republice. Jaké produkty již nyní nabídne?

Spire v autorizované distribuci Tech Data DistributionSpire v autorizované distribuci Tech Data DistributionPočínaje 1. 10. 2011 drží Tech Data Distribution status autorizovaného distributora společnosti Spire na území České republiky.

Spire vyrábí chladicí komponenty a systémy pro počítače. V portfoliu naleznete počítačové skříně, různé typy chladičů (pro procesory, pevné disky či grafické karty), ventilátory, teplovodivé pasty, napájecí zdroje a externí boxy pro pevné disky. Nabídka zahrnuje také počítačové příslušenství, jako jsou čtečky karet, reproduktory a další periferie.

Momentálně máme zalistovány napájecí zdroje, skříně, včetně skříní se zdrojem, chladiče a příslušenství k chlazení. Všechny tyto produkty jsou již skladem a zákazníci mohou objednávat. V budoucnu budou v nabídce i boxy na pevné disky od tohoto výrobce,“ doplnil pro ChannelWorld produktový manažer Aleš Šafář.

Kontakty na Aleše Šafáře naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Marketingová podpora přímo on-line

Spire jako své další distributory na webových stránkách uvádí v České republice Bostar a na Slovensku Agem Computers.

Na webu společnosti Spire naleznete také další informace o partnerském programu, který zahrnuje marketingové nástroje (dárky, katalogy, promo balíček), marketingovou podporu, technickou podporu a další.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorld
Komentáře