Soutěž Dell DreamTeam o zájezd na závod F1 spěje ke konci

Už jen do 10. 8. partneři společnosti Dell přihlásit do soutěže o zájezd na závod F1 v italské Monze své prodeje. O ten se lze ucházet i ve vědomostním kvízu.

Soutěž Dell DreamTeam o zájezd na závod F1 spěje ke konciSoutěž Dell DreamTeam o zájezd na závod F1 spěje ke konciMotivační soutěž Dell DreamTeam jaro – léto 2012, která je určena všem prodejcům zapojeným do programu Dell PartnerDirect, brzy skončí a dojde na vyhlášení jejích vítězů. Zájemci o účast na poslední chvíli mají čas už jen do pátku 10. 8. 2012.

To je nejzazší termín, do kdy se mohou do soutěže přihlásit spolu se svými prodeji uskutečněnými od února do července tohoto roku. Hlavní cenou pro deset nejlepších prodejců je zájezd na závod Formule 1 v italské Monze.

O ten lze zabojovat ve vědomostním on-line kvízu, který odstartoval ve středu 8. srpna 2012 v 10:30. Kdo zodpoví nejvíce otázek správně, může se také těšit na cestu na Autodromo Nazionale di Monza, kde se Velká cena Itálie pravidelně jezdí. Ve hře je však jen jeden zájezd, takže při rovnosti výsledků rozhoduje čas odeslání správných odpovědí. Váhat se tedy nemusí vyplatit.

Účastníci soutěže Dell PartnerDirect mohou za své prodeje získat i jiné odměny. Už tři měsíce za všechny své prodeje mají šanci získávat virtuální hokejové puky. Na stránce s aktuálním pořadím soutěže v sloupci pak mohou vidět svůj počet puků. Co s nimi? Po kliknutí na jejich počet lze virtuální puky směnit například za poukázky na vstupenky do kina, sportovní oblečení, předplatné časopisů či kredit pro mobilní telefon.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře