Sony představilo nového generálního ředitele i jarní sérii notebooků

Společnost Sony představila na tiskové konferenci nové řady notebooků F, S a YB pro jaro 2011. Úvod patřil také novému generálnímu řediteli pro Českou republiku a Slovensko. Seznamte se.Taiju Ishikawa od 1. února 2011 zastává pozici generálního ředitele Sony v České a Slovenské republice. Tomáš Hrzán, trade marketing manager Vaio pro Českou republiku a Slovensko,postupně představil všechny tři nové řady notebooků Vaio.

Taiju Ishikawa, generální ředitel Sony v České a Slovenské republiceÚvod tiskového setkání patřil současnému řediteli společnosti Sony pro oblast centrální a jihovýchodní Evropy, Taiju Ishikawovi. Ten začal kariéru u společnosti v roce 1999. O dva roky později byl jmenován produktovým manažerem pro Sony Thajsko.  Od roku 2005 do roku 2008 pracoval Taiju Ishikawa na pozici produktového manažera pro pobočku společnosti Sony v Golfském zálivu a poté jako koordinátor pro Sony Rumunsko. Od 1. 2. 2011 zastává pozici generálního ředitele Sony v České a Slovenské republice.

Po něm si převzal slovo Tomáš Hrzán, trade marketing manager Vaio pro Českou republiku a Slovensko, který postupně představil všechny tři nové řady notebooků.

Novinkou, která doplní 3D portfolio společnosti je Vaio F. Řada F je kompatibilní s aktivními brýlemi pro 3D TV Bravia. Notebook je osazen 16“ Full HD LED displejem, disponuje Blu-ray zapisovací mechanikou a repodroduktory Inbox s bass-reflexem a prostorovým zvukem. Pro přepínání 2D a 3D obrazu je notebook vybaven speciálním tlačítkem. Nový model má 8GB RAM, pevný disk o kapacitě 640GB a grafický výkon zajišťuje nVidia GeForce GT540M. 3D notebook VAIO F21Z1E/BI nabídnete zákazníkům za doporučenou koncovou cenu 49 990 Kč s DPH.

Byznysovou řadu Vaio S, určenou spíše pro manažery, od konce března doplní model SB1A9E/B Byznysovou řadu Vaio S, určenou spíše pro manažery, od konce března doplní model SB1A9E/B s doporučenou koncovou cenou 29 900 Kč s DPH. 13,3“ notebook nabídne výdrž až 7 hodin plus dalších 7 hodin s přídavnou baterií, která kopíruje jeho dno. Nový model S využívá systém dynamických hybridních grafických karet (AMD Radeon HD 6630M + Intel HD) pro zajištění výkonu i výdrže na baterii. Pro práci v různých podmínkách přizpůsobuje světelný senzor podsvícení klávesnice. Notebook je také vybaven integrovaným 3G modemem. Vyšší verze modelu s SSD disky bude dostupná od poloviny dubna.

Ultrapřenosný notebook Vaio YB s váhou 1,46 kg a úhlopříčku 11,6“ je zaměřen především na studenty a mladé podnikatele. Osazen je procesorem AMD Vision, 2GB RAM, 320 GB pevným diskem a na baterii vydrží pracovat až 6 hodin. Mladší generaci zákazníků jej můžete nabídnout za koncovou cenu 12 490 Kč s DPH.

Autorizovanými distributory notebooků Sony jsou v České republice společnosti AT Computers, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution a Elvia Pro. Na Slovensku autorizovanou distribuci zajišťuje eD system Slovakia.

Zdroj: ChannelWorld, Sony
Galerie
Komentáře