Seagate rozšířil své distributory o AT Computers

Společnost AT Computers oznámila, že získala autorizovanou distribuci všech produktů společnosti Seagate.

Seagate rozšířil své distributory o AT ComputersSeagate rozšířil SVÉ distributory o AT ComputersDruhý největší výrobce pevných disků na světě, společnost Seagate, uzavřela s AT Computers distribuční kontrakt pro český i slovenský trh s platností od 1. 10. 2011. Distributor o tom informoval, v tiskovém oznámení.

„Reselleři a zákazníci AT Computers se tak mohou těšit na kompletní portfolio značky Seagate, které zahrnuje interní i externí disky, mobilní pevné disky, hybridní, 3,5“ enterprise řešení a další,“ uvedlo AT Computers.

Získání autorizované distribuce se má odrazit v lepší dostupnosti produktů a v jejich ceně. Ta se však v posledních měsících u disků více než zdvojnásobila vlivem povodní v Thajsku.

Produktovým manažerem pro Seagate je Pavel Becke, kontakty na něj naleznete v profilu AT Computers (nejprve se prosím přihlaste).

Podle informací uváděných na webu společnosti Seagate jsou jejími dalšími autorizovanými distributory v České republice firmy ABC Data a Asbis CZ. Pro slovenský trh má kontrakt uzavřen se společnostmi Asbis SK a Westech.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorld
Komentáře